Громадськість Прикарпаття вимагає звільнення Жовніра та збирає докази його злодіянь (документ)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На електронну пошту видання вкотре звернулися представники громадськості Прикарпаття з вимогою звільнення керівника регіонального фонду Держмайна Зіновія Григоровича Жовніра. Окрім того просять небайдужих громадян допомоги у інформації про зловживання чиновником.

  Публікуємо текст звернення в оригіналі та лист з проханням до столичної влади звільнити одіозного Жовніра.

  Здавалось би, нова країна – нова політика, але не все так райдужно як хотілось. В ідеалі, ми мали б жити в прекрасній державі про яку мріяли під час Майдану, про що не скажеш озираючись довкола. Та й взагалі про що можна говорити, коли при владі й далі «ошиваються» люди старої закалки. Багато хто, напевно, думає, що зрушити цих «титанів» з місця не можливо, але потрібно нагадати, що влада належить народу і тільки йому вирішувати долю свою та цілої країни. 

  Наші мешканці готові привести виконання закону до порядку, тому й звернулись до громадських активістів задля об’єднання проти спільного ворога – корупції та її спільників. 

  Цих людей турбує питання щодо становища в регіональному відділенні Фонду Державного майна України по Івано-Франківській області, а саме постать керівника фонду Зіновія Григоровича Жовніра. Саме він вже неодноразово потрапляв у неласку громадськості, але не збирається робити жодних висновків. 

  Сьогодні ми спробуємо дещо детальніше описати «високий професійний » рівень та «демократичний» підхід Зіновія Жовніра до виконання покладених на нього обов’язків. 
  Так, в нашому місті, а саме в його історичній частині відбувались події, які наглядно свідчать про всю суть цієї корупційно-бюрократичної системи, яка роками тримає місцевий бізнес «в заручниках»! При чому, нею ж придуманих порядків і правил… Де все і всі діляться на відсотки, частки, долі та відкати, на своїх та чужих, на правильних та не правильних. 

  Підприємець, котрий кинув виклик системі, хотів працювати на добробут в країні, вчасно виплачував заробітну плату працівникам, відраховував податки, сплачував орендну плату, будував дім та виховував дітей. На перший погляд ніщо не прогнозувало біди. Однак, все це закінчилось після того, як на його адресу почали надходити листи від призначеного на той час керівника регіонального відділення Державного майна в області, поважного – на перший погляд – Жовніра Зіновія Григоровича, де чорним по білому було написано, щоб у вказаний термін за таких то і таких умов Ви повинні звільнити орендоване приміщення (де знаходився магазин) та підписати відповідні документи… Підприємець не розгубився, оскільки не перший і не другий рік орендує вказане майно. Як і попереднього разу він у встановлений законом термін подав до орендодавця необхідні документи на продовження договору оренди, проплатив низку офіційних процедур, замовив не дешеву експертизу для визначення вартості майна, і далі до роботи, оскільки, він твердо знав, що був законопослушним громадянином України , яка за це дала йому право першочергової оренди, і навіть приватизації вказаного майна. Проте це не входило в плани Фонду державного майна, а вірніше його регіонального відділення в особі керівника, фамілію, якого ми вже всі з Вами знаємо. 
  Так, проведена експертиза вартості майна (яка проводиться обов’язково при оренді держмайна) показала, що наш підприємець виявляється орендує ледве не резиденцію Президента в Гуті, і що тепер його оренда буде настільки «привабливою», що магазин якому було більше десяти років можна закривати на наступний день. Звісно, це було розцінено, як помилку та подано заперечення на вказану експертизу до Фонду держмайна та зазначено, що вона проведена поспішно, без належної перевірки з порушенням низки вимог закону а саме вимоги Постанови КМУ № 1449 від 10.09.2013 про «Загальні засади оцінки майна і майнових прав»! Однак, звідки приходить відповідь надрукована вже легко в пізнаваним шрифтом про те, що у випадку, якщо Вам щось не подобається в діях експерта, то Ви можете все оскаржити в суді а зараз дочитавши до кінця цей лист Ви зобов’язані закривати свою лавочку та на вихід! А, і ще не забудьте відновити приміщення після себе, бо ми звісно в ньому не були, але воно точно потребує ремонту! Ви ж «резиденцію» орендуєте, як не як, а не підвальне приміщення площею до 60 ти квадратних. 

  Виникає запитання: В чому проблема? Справді в чому?! Здавалось би звичайні правовідносини між суб’єктом господарювання та Фондом майна. Однак, поза увагою лишається та обставина, що не зважаючи на багаторазові звернення і скарги нашого підприємця до Фонду з проханням розяснити в чому справа. Як так вийшло, що до цього орендна плата за вказане приміщення була ринковою, як і у всіх в даному районі а тепер він змушений платити ледь не в десять разів більше???

  Незважаючи на це, з фонду майна йому за що раз відписували теж саме і тим самим спеціалістом за підписом Жовніра З.Г. – що вся справа не у незаконних діях експерта, який завищив вартість майна до вартості «резиденції», що Фонд, який власне і затверджує вказану оцінку закрив на це очі, що керівник фонду Жовнір взагалі тут ні при чому…. . ХОЧАВ САМЕ ВІН одноособово підписує договори оренди з такими, як наш підприємець. А вся справа В ТІЛЬКИ ВДУМАЙТЕСЬ – у технічній описці!!!!!!!! Яка була допущена випадково! Для повного образу і бачення картини, така описка, обійшлась би для нашого підприємцю у десятки тисяч за оренду. Тільки не в цьому випадку, підприємець не змирився, не закрив магазин та не звільнив колектив з яким працював не перший десяток років а віддав на перемогу близько трьох років судових тяганин. І тепер з радістю можемо повідомити, що наш підприємець надалі спокійно працює в своєму магазині. На його ж прохання ми не в змозі розголошувати його персональні та майнові дані, а також вказувати на місце і об’єкт навколо якого відбувались вищезгадані події. Варто лишень відзначити ту скромність та одночасно відвагу цього підприємця, який не зважаючи нінащо не побоявся прийти до громадських активістів та приєднатись до спільної боротьби проти пережитків минулого у вигляді керівника РВ ФДМ по Івано-Франківській області Жовніра З.Г. 

  Окремо звертаємо увагу на те, що в діях Жовніра З.Г. та деяких працівників фонду а також одного або декількох експертів з визначення вартості майна вбачаються – на нашу думку – ознаки порушення закону, які переслідуються Кримінальним кодексом України, а тому ми і надалі працюватимемо в даному напрямку для того, щоб врешті решт верховенство закону було також і для таких, як Жовнір. Тому додатково повідомляємо, що всі матеріали та інформаційні носії, які могли або можуть свідчити про незаконні дії працівників фонду будуть відразу направлені до правоохоронних органів. 

  Звертаємось також до мешканців міста та представників бізнесу з закликом до співпраці. Якщо у Вас є інформація або наявні матеріали, які допоможуть нам вивести на чисту воду Жовніра З.Г. та його підручних. Просимо звертатись за тел. 095 907 0111, а також можете відправляти листи на нашу електронну адресу tuszkan@ukr.net

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150