Як покращити місто Івано-Франківськ ?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Новий стиль міста Івано-Франківськ запропонували дизайнери. Ознайомитися з бренд-буком – логотипом, кольорами і шрифтами можна на сайті http://city-brand.if.ua/ . Розробниками проекту зазначили канадських дизайнерів Йована Роканова та Моллі Падістер. Кілька розділів присвятили вуличній рекламі міста і наявним проблемам. Дизайнери радять, яким чином змінити вигляд вулиць із архітектурно-художньої точки зору. На вулицях міста виділили кілька головних проблем. Втім, їх можна назвати актуальними для всіх українських міст:

  Неувага до архітектури: Під час створення дизайну вивіски слід звертати увагу на особливості архітектури фасаду, на якому планується її розміщення. Вивіски мають гарно вписуватися в загальний вигляд середовища і взаємодіяти з місцевим колоритом.

  "Нелюдський" розмір – Вивіски не повинні мати великі розміри чи знаходитись занадто високо. Найкращим вважають розмір, котрий можна зіставити з людським зростом.

  Недоречне використання декоративних панелей – фасади історичних будівель не можна закривати декоративними панелями.

  Недоречні типи вивісок: У центрі міста та на фасадах будь-якої історичної будівлі доречними будуть вивіски, котрі складаються з окремо розташованих об’ємних літер і знаків.
  Гіршою є вивіска у вигляді лайтбоксу прямокутної форми. Не дозволяється розміщувати на вивісках різноманітні рекламні тексти і контактну інформацію. Кращою вважають вивіску з об’ємних літер, котру органічно доповнює підсвічування.

  Заклеєні вітрини: Вітрини мають бути відкриті для того, щоб сповіщати перехожих про товари та послуги, розташовані всередині. Заклеєні повністю вітрини створюють враження
  занедбаності і створюють недружелюбну атмосферу.

  Численна кількість вивісок на обмеженій ділянці: Розташовані біля під’їздів і в арках в хаотичному порядку покажчики і таблички різних видів спотворюють зовнішній вигляд будівлі. нколи декілька організації розташовуються в одному під’їзді.

  Gazeta.ua

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150