Як в Івано-Франківську відзначали День гуманітарної допомоги

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні,15 серпня, з 12.00 до 15.00 у Народному домі „Просвіта” відбувся захід, приурочений Всесвітньому дню гуманітарної допомоги.

  Оскільки у „Просвіті” працює обласний штаб надання допомоги особам, які переселилися з південно-східних регіонів і тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, обласним центром організовано захід, до якого залучено різні служби, в тому числі й соціальні:представники Товариства Червоного Хреста України, Карітас України, Молодіжного громадського центру "Еталон". 

   Для біженців із зони АТО та родичів прикарпатських військових працювали медики, які безкоштовно робили кардіограми, аналізи крові на вміст цукру та флюорографію. Проводили консультації психологи, юристи, соціальні працівники.

  Також для дорослих і дітей влаштували різноманітні майстер-класи: декупаж, бісероплетіння, вироби зі шкіри, ляльки-мотанки тощо. Для малечі облаштували гральний куток з іграшками. На площі біля Просвіти волонтери організували конкурс дитячих малюнків, які юні переселенці виконували патріотичною жовто-блакитною крейдою.

  Цим заходом організатори хочуть привернути увагу франківців до проблем вимушених переселенців та закликають бути прихильними до людей, які опинилися у такій складній ситуації.

  – Як би не старалися пропагандисти Росії, як би не лякали жителів Східної України бандерівцями та націоналістами, але ми бачимо, що Україна єдина, українці єдині і завжди готові допомагати одні одним, – зазначив заступник голови обласної держаної адміністрації Сергій Адамович, який також брав  участь у цьому заході.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150