Як з Гути цілі будинки вивозять (фотофакт)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно громадські активісти спільно з ВО "Свобода" завітали у карпатське село Гута. Власне, тут розміщена президентська резиденція "Синьогора" та чимало відпочинкових об’єктів, до одного з яких і завітала група людей.

  Активістів зацікавив комплекс, який нині знаходиться у власності "Роснефти". Але націкавішим виявилося те, що на території об’єкту є ще 5 будиночків, які в прямому значені цього слова, вивозять.

  Якщо бути чесними, то будиночків вже 3. Від двох залишився тільки фундамент. Останній, п’ятий будиночок обгорожений окремим парканом і дещо більший у розмірах. Його власником назвався відомий франківський бізнесмен Олександр Долішній. Зараз відбувається активний розбір цього будинку. Однак виявилося, що у бізнесмена жодних документів на власність немає. Це Стику підтвердив прокурор області Ігор Настасяк.

  "Зараз на місці виставлена державна служба охорони і триває опис майна представниками ДУСі", – говорить пан Настасяк.

  Серед потенційних власників інших будиночків фігурують Василь Вишиванюк (син одіозного регіонала Михайла Вишиванюка) та Олександр Янукович (син екс-президента). Власне, будиночка, який приписують Вишиванюкам, вде немає …

  Наразі справа на контролі у головного міліціонера області Миколи Семенишина та головного прокурора області Ігора Настасяка.

  20 березня депутати Івано-Франківської обласної ради спробують передати майно у комунальну власність.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150