Якісна, а головне сучасна, українська зброя існує, – радник президента

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нову і сучасну зброю, яка була зібрана на території України показав радник президента Юрий Бірюков.

  Йому вдалось відвідати завод НВО ФОРТ, після чого Бірюков зробив висновок, що Україна спроможна виготовляти якісну зброю. Одна деталь, якої він досі не може збагнути – це ігнорування такого підприємства Міністерством оборони. Через такі події радник назвав їх зрадниками, адже вони такий довгий час замовчували можливості нашої країни.

  Фоторепортаж, який зробив Бірюков розміщений на його сторінці у соціальній мережі Фейсбук, а також коментарі стосовно ситуації:

  “У роботі радника Президента є багато позитивних сторін (негативних правда теж вистачає). Один з позитивних моментів – для якісних рад босові потрібна інформація. І не бла-бла-бла, а побачена на власні очі, пощупанная своїми руками. “ – підкреслює задоволений чиновник.

  З побаченого, він зробив висновок, що великим плюсом для України є можливість виготовляти сучасну зброю, а у міністерствах сидять чистої води зрадники, як зовсім не переймаються долею своєї країни. Також Бірюков підкреслив, що таке підприємство необхідно розвивати і допомагати йому фінансово, адже воно може виготовляти набагато більше.

  А поки деякі роти і взводи 79-ої бригади мають змогу отримати нову зброю.

  “А ваще… Няшечки, фигасебешечки і взагалі… Особливо кулемет, який працює без віддачі. Ааа!!!", – не зміг стримати свої емоції Юрій.

  Раніше повідомлялось, що українським військовим просто необхідна техніка та зброя, адже потрібно захищати кордони України. Отож черга дійшла і до батальйону Фенікс, якому пощастило отримати крупнокаліберну зброю часів Другої світової війни.

  Преса України

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150