Ярема Стецик презентував своє “Відчуття раю”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в галереї "Арт на мурі", що розташована в "Бастіоні", свою персональну виставку "Відчуття раю" відкрив Ярема Стецик. Вже самою назвою митець налаштовує на те, що буде якийсь зв’язок з божественним.

  В залі було представлено живописні роботи, які змальовані з натури. Це трохи не звично сприймати, адже художник використовує дуже нетипову й нереалістичну палітру. Всі пейзажі автор бачить по-своєму ц кожна робота – це емоція автора .

  Друга лінія виставки, графічна, показує, що чим більше людина працює й вкладає в роботу, тим більшою буде й віддача. Ксерокопіями графічних робіт була встелена підлога й зроблені інсталяції.
  "Відчуття раю" – це є момент чесності, правдивості і можливо людскості. Назва колекції – це момент чесності, момент не грішити", – зазанчив художник.

  Як живописні роботи, так і деякі графічні можна було придбати. Серед графіки можна знайти "гімалайську", "євромонгольську" і "артполівську". А живопис лише карпатський. Адже, як вважає митець, саме місцеві художники мали б робити карпатські пейзажі найкраще в світі.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150