Єшкілєв про представників УГП: Від вас, пацани, не тхне сучасністю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прикарпатський письменник Володимир Єшкілєв задав питання представникам новоспеченої Української Галицької Партії стосовно модерну у їхній політиці.

  «Від вас, пацани, не тхне сучасністю. Ви лисі, поважні, ніби спустилися просто на якісь монети штампуватись, профіль у вас ідеальний", – звернувся письменник до засновників УГП. "Але щось не стає модерну,що ви запропонуєте? Я розумію, що ми сповзаємо у феодалізм, фактично ми є власністю олігархів, сучасних феодалів. Нам це не подобається, так. Як розімкнути ці галицькі міста з їхньою архаїкою?"

  На що один із представників УГП Віктор Кімакович відповів, що партія створювалася не для того, щоб всім подобатися. У теперішніх умовах так званого феодалізму, говорити про цінності та про регіональну партію вже є модерном. Також залучатимуться до партії молоді люди, вони і принесуть модерн.

  Нагадаємо, сьогодні відбулася презентація Української Галицької партії. За словами Ігора Мельника, голови політради УГП,  завданям УГП є створення своїх осередків, згуртування людей, принаймні у наших галицьких областях.

  "Перший крок: залучати тих, хто цікавиться нашими ідеями, нашою програмою. Другий крок – робити маленькі добрі справи. І на наступний рік будем приймати участь у місцевих виборах", – зазначив Ігор Мельник.

  "Політика, яку ми маємо здійснювати, має йти знизу, від народу. Ця політика має робитися тут, в містах. Люди мають думати, як ми маємо розвиватись, щоб не повертатись назад", – резюмував Тарас Шулій.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150