Євромайдан пікетував прокуратуру: Хряпа не вийшов

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кількатисячний натовп пікетував будівлю обласної прокуратури в області.

  Нагадаємо, нещодавно відбувся круглий стіл з ініціативи штабу національного спротиву за участі правоохоронців, проте прокуратура зустріч проігнорувала. Тому люди самі прийшли до силового відомства, щоб почути відповіді на свої питання щодо того, як ведеться розслідування справи Максима Кицюка, розшук зниклого Дениса Гуменюка та чи будуть політично-репресовані по сумнозвісній справі "штурму ОДА".

  Василь Попович попросив вийти представників прокуратури до громади, яка зібралася та з дверей так і ніхто не вийшов. Тоді свободівець зазначив, що всі ті працівники правоохоронних органів, "хто репресує сьогодні підприємців, хто задіяний у корумпованих діяннях та хто виконує незаконні вказівки режиму, піддадуться громадській обструкції"

  "Ми знаємо, де вони живуть, де живуть їхні сім’ї. Їм буде соромно вийти на вулицю", – попередив Василь Попович.

  Після 20-хвилиного тупоту ніг, вигуків "Ганьба" та "Банду геть!" та передачі вимог пікетувальників керівництву прокуратури, до людей все-таки вийшов перший заступник прокурора області Ігор Максименко. Він запросив декількох представників громадськості на зустріч з Олегом Хряпою, проте Василь Попович, сказав, що тут всі рівні і прокурор повинен виступати перед всією громадою, адже в нього "кілька раз була можливість спілкуватися у комфортних умовах", які Хряпа проігнорував. Тоді Ігор Максименко пояснив деякі процесуальні процедури та пострибав під вигук "Хто не скаче, той москаль!"

  Насамкінець прокурор запевнив, що відомство діятиме виключно в рамках закону. Кількатисячний натовп почав розходитися, обіцяючи повернутися, якщо їхні прохання проігнорують.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150