Іноземні студенти звинувачують директора відпочинкового комплексу “Дружба” в “сексуальному приниженні”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні відбулася доволі суперечлива прес-конференція ГО "Поклик Нації". А причиною зібрання стало нібито не виконання запропонованих умов локальним івано-франківським комітетом міжнародної студентської організації AIESEC перед іноземними студентами. Знайшов "потерпілих" офіціант арт-кафе "Мармуляда" Олександр Сокирко.

  "Я дуже здружився з поляком (один із іноземних інтернів- авт.). Годував його, возив у Львів. З ним ніхто не займався. Не можна так поступати з людьми. Це не відповідає християнській, католицькій моралі,"- прокоментував пан Сокирко.

  Шокували присутніх і заяви Белхассена Мейрі- студента з Тунісу: "Вже через два дні я звернувся до організаторів про невідповідність пропозицій. Проживання в гуртожитку жахливе, в мене проблеми з спиною, а я спав на ліжку, як на дошці. А директор "Дружби" нас сексуально принижував. Як туди можна відправляти дітей, коли, навіть, я дорослий постраждав? " "Ми витратили всі гроші, щоб вижити,"- закінчив тунісець.

  Представник Марокко Ясін Моххамед Ехбіхі розповів про ситуацію з захворівшим судентом з Казахстану: "Нам дали по пластині з 6 таблеток аспірину незалежно від того, на що ми хворіли". "Коли Бага попав у шпиталь, ніхто не показав куди його поклали, які процедури роблять і взагалі що з ним?"- продожив поляк Куба.

  Позиція AIESEC чітка: вони визнають, що умови в кімнатах гуртожитку Аграрного коледжу не є найкращими, і коли виникли непорозуміння з "Дружбою", звідти негайно забрали студентів. Микола Бризіцкий, голова локального комітету, також повідомив, що в студентів був його номер телефону, котрим вони скористалися раз на початках і більше не зверталися. Щоправда мароканець у відповідь заявив, що вперше чує про високу посаду пана Миколи. Також незрозуміло, чому іноземці звернулися до "Поклику Нації", а не до відповідних органів, які б врегулювали ситуацію.

  Хоча представниця Індії навпаки подякувала івано-франківському комітету AIESEC за надані умови проживання. "До мене тут дуже гостинно поставилися. Ми живемо в тих умовах, що й студенти України,"- додала Яра.

  До слова, іноземці скоро покинуть територію України, і шукатиме "справедливості" на їх питання буде Тарас Боднар.

  Коли кореспондент "Стику" запропонував ГО "Поклику Нації" з’ясувати проблему глибше і поцікавитися, в яких умовах живуть УКРАЇНСЬКІ студенти в УКРАЇНСЬКИХ гуртожитках, її лідер відреагував доволі негативно, пригрозивши журналісту поселити його в кімнату Аграрного коледжу та дати на тиждень кілограм макарон. Дивно, чому Тарасу Боднару ближче іноземці ніж наші співгромадяни?

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150