Ірена Карпа презентувала нову книгу в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в дворику фортечного комлексу "Бастіон", в цілком неформальній обстановці відбулася презентація книги Ірени Карпи "Ірена Карпа. Письменниця. Співачка. Мандрівниця".

  Модератором зустрічі була журналістка Ірина Славінська.

  "Обкладинка книжки – це ніби образ печального П’єро, такого печально блазня. Адже щойно відкриваєш книгу, там зразу опиняєшся в світі кольорових вогників, в нарядному й світлому місті Чернівці", – охарактеризувала обкладинку Ірина Славінська.

  Книга складається з кількох частин: перша – це інтерв’ю з Іреною Карпою, друга – це колоністика, яка публікувалася на сайті "Українській правді. Життя". А третій розділ – це есеїстика, написана спеціально для цієї книги.

  "Мені здається, що в моїх книгах відбувається зріст читачів і тест. Адже хтось бачать в них лише одні матюки і там щось про секс. Це такий собі стоп, який зупиняє неправильного читача. Який ніколи не дойде далі до якоїсь там філософії та тонкощів життя. Для них рівень прочитання назавжди залишиться поверховим. А інші, хто доходить далі знають, що навіть коли я пишу про серйозні речі, завжди намагаюся додати гострого гумору, іронії чи сарказму", – розповіла сама письменниця.

  Важливою частиною цієї книги є також фотографії. Авторами світлин є фотограф з Чернівців Олександр Ткачук та франківський митець Ростислав Шпук.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150