Юним франківцям подарували просторе приміщення для нового “Дитячо-юнацького центру”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спорт та мистецтво. Все в одній будівлі. В одному з мікрорайонів Івано-Франківська відкрився новий дитячо-юнацький центр. Його приміщення знаходиться у новозбудованому будинку на вулиці Сахарова 27/а.

  Інвестором будівництва дитячо-юнацького центру, площею близько 600 м.кв., виступило ТОВ «Спілка забудівників», яке безкоштовно передає громаді міста соціальний об’єкт, що стане структурним підрозділом міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

  Як стверджує Директор Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання Леся Зваричук новий дитячо-юнацький центр отримав приміщення європейського типу.

  "Приміщення клубу забезпечене пандусами, туалетами для інвалідів, щоб його мали змогу відвідувати і діти з обмеженими фізичними можливостями", – повідомила Леся Зваричук.

  Двері центру відчинені для всіх дітей мікрорайону. Займатимуться тут і декоративно-ужитковим мистецтвом, і естетичним вихованням. Крім того, в центрі діятимуть гуртки: танцювальний – КСТ «Динамо», вокальний – «Школа Ірини Шабан», художня студія, гуртки «Природа в народознавстві» та «Природа крізь призму англійської мови» – міська дитяча екологічна станція, а також драматичний гурток та Молодіжний клуб від Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

  За словами Лесі Зваричук,педагоги дитячо-юнацького центру займатимуться організацією різноманітних заходів як в мікрорайоні, так і в приміщенні центру. Повноцінно працювати новий дитячо-юнацький центр розпочне після 15 жовтня.

  В подальшому планується відкриття спортзалу, а також дитячої кімнати для найменших мешканців мікрорайону.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150