Юрій Филюк із “Теплого Міста” розповів, як змінити місто, маючи бажання та однодумців

 • 180x150
 • Опубліковано:

   13 грудня в 11:00 відбулась зустріч з Юрієм Филюком, співвласником мережі "23 ресторани" та головним ідейником "Теплого Міста". Ця зустріч проходила у вільному кафе STANTSIYA в рамках проекта Coffee Hours. Модератором зустрічі була Юлія Кушнір

  Coffee Hours – це ранкові зустрічі за чашкою кави з відомими франківчанами. Двічі на місяць запрошені спікери ділятьсявласною історією та досвідом. Сьогодні, 13 грудня, Юрій Филюк розповідав про найтеплішу мережу у Івано-Франківську, свої "теплі" ініціативи та перший Громадський Ресторан. 

  "Спочатку, коли я тільки приїхав з Києва до Франківська, мені не вистачало тут драйву. Нас часто кликали назад, та ми вирішили залишитись тут. В основі ідей "Теплого міста" лежить принцип необхідності вкладання в розвиток суспільства, а до цього ми йдемо через розвиток середовища.

  Наразі лише три міста України мають свою особливу культурну цінність для іноземних туристів – це Київ, Львів та Одеса. А всі інші в основному сприймаються як сіра маса. Я ж хочу, щоб до цього переліку додався й Івано-Франківськ. Одним із наших кроків в цьому напрямку стане наш проект по перетворенню вулиці Грюнвальдскої на найкращу вулицю Європи. Для прикладу, в нас є ідеї по встановленню на ній сенсорних світлофорів, автоматичних велопарковок, ми думали про заміну покриття дороги та ще багато про що. Подібний проект можна реалізувати лише в разі об’єднання всіх сторін: населення, бізнесу, влади та інших інституцій. Я рекомендую всім активно діяти на рівні мешканців і їх об’єднань та стояти трошки в стороні від влади" – поділився своїми думками щодо майбутнього нашого міста Юрій Филюк.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150