Ющенко показав свій будинок з хатою-музеєм, який будував 20 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Екс-президент Віктор Ющенко показав свої вулики, млини, колекцію старожитностей і хату-музей.

  Ющенко живе в селі Нові Безрадичі, що за 39 км від Києва, пише «Сьогодні».
  На 3,5 га землі розташувалося ціле міні-село – крім будинку тут є ферма, сад, ставок, столярна майстерня, бджолина ферма, хата-музей та кілька вітряків.

  Екс-президент розповів, що вибудовував все це близько 20 років і перші 7 соток купив за кілька мішків зерна в ті часи, коли був головою Нацбанку. Колекцію українських предметів побуту він почав збирати за часів студентства.

  Хату-музей Ющенко купив у 2002 році і приймав у ній іноземних гостей, у тому числі екс-президента США Джорджа Буша і президента Росії Володимира Путіна.

  Ще 1 вересня 2011 року дружина екс-президента Катерина Ющенко повідомила, що їхня родина переїжджає з державної дачі у Конча-Заспі до нового будинку. Однак, станом на жовтень 2013 року Ющенко з родиною продовжували жити на держдачі в Конча-Заспі та будувати будинок у Нових Безрадичах.

  Як відомо, після того, як Ющенко залишив посаду президента в 2010 році, він залишився жити у державній резиденції в Конча-Заспі. Навесні 2010 року в будинку Ющенка у Нових Безрадичах сталася пожежа – загорілася частина покрівлі.

  Коментарі

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150