Івано-Франківськ 2.0 планує змінити провулок на вул. Галицькій

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Про це розповів на сайті проекту розповів його автор Богдан Дубильовський:

  "Намалював попередній мінімалістичний план. Закликаю долучатися, помагати ідеями, руками, ногами і т д.

  Зараз цей перевулок виконує суто транзитну і перекурну функції. Добре що вже хоч дітей хезати не водять 🙂 Хоча хз як там ввечері.

  Ідея полягає в тому, щоб через серію нескладних маніпуляцій змінити ставлення людей до візуальної архітектури вулиці та перетворити цей провулок на затишну вуличку для відпочинку, громадський простір для зустрічей і спілкування.

  Загалом нічого надзвичайного: кілька деревець, лавочок, ліхтарів, смітників, квітами прикрасити балкон і встановити велопарковку. За можливості також додатково натягнути 4 вуличні гірлянди, прикрасити стіни кльовими графіті та поставити кілька гіпсових мініскульптур."

  Він також зазначив, що саме цей провулок був вибраний тому, що він маленький і не потребує великих затрат, втім потенціал його очевидний. Тому цілком можна оживити вуличку силами самої лише невеличкої спільноти небайдужих людей.

  "Втім у кожного з нас є знайомі які чимось займаються і могли б наприклад заофірувати дешевші лавочки, чи самостійно зварити велопарковку тощо. Я наприклад можу зробити саморобні красиві гірлянди із простих лампочок-жарівок" – зазначив Богдан й запрошує всіх охочиш ділитися своїми ідеями та пропозиціямми.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150