Івано-Франківська державна дитяча художня школа відзначила своє 55-річчя виставкою

 • 180x150
 • Опубліковано:

  З нагоди 55-річчя Івано-Франківської державної дитячої художньої школи відбулася виставка творчих робіт вчителів та вихованців. Здебільшого викладачі експонували полотна, виконані олійною фарбою, на яких переважала українська тематика. Зокрема були представлені картини, на яких зображені відомі українські діячі, живопис із присмаком прикарпатського пейзажу, натюрморти із миловидними квітковими композиціями. Також митці не цурались писати Станиславівську архітектуру.

  «Представлені роботи вчителів  молодого і трішки старшого покоління. Оскільки вчителі у художній школі багато часу приділяють увагу учням, на творчість у них малувато часу, ніж у вільних художників. Тому кожен приніс свою роботу, написану не лише цього року. Але кожен вчитель у своєму творі намагався показати себе як митець», – розповідає Назар Кардаш, вчитель художньої дитячої школи.

  Творчі роботи вихованців художньої школи були виконані у різних стилях, від графіки простим олівцем до авторської тематики акварелями.

  «Головним нашим завданням є творити натхненну і творчу атмосферу, щоб учням і викладачам хотілося малювати», – зауважив директор художньої дитячої школи, Михайло Щерб’як.

  (Visited 85 times, 1 visits today)
 • 180x150