Івано-франківські мальтійці розгорнули у Маріуполі ще одну польову кухню

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Зважаючи на складну ситуацію на Сході нашої країни, обстріли мирних міст, втрату нашими громадянами житла та засобів до існування, мальтійці Івано-Франківська прийняли рішення про розгортання другої польової кухні у Маріуполі. Завданням, яке поставили собі волонтери було: ремонт і відновлення потужностей попередньо встановленої кухні, яка через певні технічні причини мала труднощі у функціонуванні;монтаж нової системи газопостачання кухні;доставка і розгортання другої польової кухні – (подарунок мальтійців м.Віттліх, що у німецькій єпархії Трір); доправлення до Маріуполя 20т дров, зібраних мешканцями долинського району нашої області (на випадок, коли місцеві волонтери матимуть труднощі в придбанні скрапленого газу); передача мікроавтобуса Мерседес-Спрінтер та нових термоємкостей; спорудження тераси для функціонування другої польової кухні.

  Ініціативу Мальтійської Служби Допомоги благословив Архієпископ і Митрополит Івано – Франківський Кир Володимир Війтишин, а Економічним відділом Архієпархії в особі прот. Михайла Клапківа було надано фінансове забезпечення цієї програми (транспортні витрати, продукти, технічні витрати, тощо).

  За тиждень своєї місії в Маріуполі мальтійці повністю справились з завданням. Розгортання другої польової стане значним полегшенням у роботі місцевих волонтерів, які щодня готують 700-800 порцій для потребуючих. Кухня, яка працює на дровах забезпечить безперебійну працю у випадку екстремальних ситуацій, є «простішою» в експлуатації і за наявності дров дозволяє економити газ.

  Подарований автомобіль додасть місцевому осередку мобільності, термоємкості допоможуть у зберіганні і транспортуванні приготованих страв, а споруджена мальтійцями тераса забезпечить продуктивність другої кухні.

  Мальтійська Служба Допомоги висловлює щиру вдячність всім, хто підтримує працю, спрямовану на надання допомоги потребуючим. За надання фінансової та матеріальної допомоги ми дякуємо організаціям, підприємствам, закладам та приватним особам в Україні і за кордоном. Ми дякуємо всім, хто жертвує свій час і працю, хто надає нам моральну та духовну підтримку.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150