Івано-франківській військовій поліклініці №1121 подарували обладнання для реабілітації

 • 180x150
 • Опубліковано:

   24 лютого об 11:00 івано-франківській військовій поліклініці № 1121 подарували обладнання для реабілітації поранених військових. Необхідне обладнання на суму в 50 000 гривень придбали два підприємці, Сергій та Ярослав.

  "Ми звернулись у комітет допомоги пораненим воїнам, поспілкувались з воєнними медиками. Вони нам розповіли, що їм потрібні спеціальні кушетки для реабілітації та фізіотерапевтичної діяльності. Ми закупили ці кушетки корейського виробництва, вони стануть в пригоді нашим пораненим воїнам, нашим героям. Також вони корисні в випадку проблем з хребтом. Раніше ми надавали допомогу на Схід, тепер вирішили сконцентруватися на допомозі пораненим тут", – розповів підприємець та меценат Сергій Палійчук.

  "Реабілітація проходить успішно, відношення лікарів надзвичайно доброзичливе. Спеціалісти знають свою роботу, масажний кабінет облаштований добре – тут є все необхідне. Але головне – це руки спеціалістів, дай Бог їм здоров’я. Мені особисто масаж дуже допоміг", – зазначив Анатолій Корольчук, військовий 128-ї гірсько-піхотної бригади, який нині проходить реабілітацію в Івано-Франківську.

  Також про подробиці своєї реабілітації розповів кіборг з 95 бригади, який проходить процедури в цій же поліклініці.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150