Івано-Франківському музичному училищу імені Дениса Січинського виповнюється 75 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В обласному академічному музично-драматичному театрі імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди відзначення 75-річчя музичного училища імені Дениса Січинського.
  Привітати ювілярів, які сьогодні відомі далеко за межами Прикарпаття, прийшли представники влади, мистецьких осередків краю, шанувальники творчості викладачів та вихованців училища.

  «Ювілей, який ми сьогодні відзначаємо, дозволяє із впевненістю говорити про усталеність традицій та авторитет закладу, – зауважив у своєму вітальному слові голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. – Своєю невтомною щоденною працею ви сприяєте розвиткові національного музичного мистецтва, не забуваючи про колорит місцевих музичних традицій. Ми усі усвідомлюємо, наскільки вагомою є місія працівників музичного мистецтва, адже ваша діяльність забезпечує духовне буття людей, сприяє об’єднанню нації.

  Ваш навчальний заклад є справжнім джерелом виховання творчої інтелегенції, духовного розвитку молоді».

  За багаторічну сумлінну працю з підготовки фахівців музичної справи директору училища, заслуженому діячу мистецтв України Миколі Гундеру було вручено грамоту облдержадміністрації та обласної ради. Завідувач відділу Сергій Крещенський та методист училища Ольга Ящишин до свята отримали найвищу відзнаку в області – медаль «За заслуги перед Прикарпаттям». Багатьом працівникам закладу вручили почесні грамоти Міністерства культури України.

   

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150