Івано-Франківську міську раду пікетували ошукані шахрайською фірмою мешканці міста

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 3 листопада, Івано-Франківську міську раду пікетували мешканці міста, які стали жертвами афери підприємства "Екватор ІФ".

  Представники цього приватного підприємства пропонували людям встановлення автономного опалення. Однак після проведення робіт фірма зникла, так і не оформивши необхідну дозвільну документацію по встановленню "автономки". Зник і зв’язок з її представниками. До офісу, який орендувала фірма "Екватор ІФ", повернувся власник. Однак він нічого не знає про діяльність людей, які орендували в нього приміщення.

  В справу втрутилися правоохоронці, які відкрили кримінальне провадження проти власника фірми "Екватор ІФ" Віталія Олексина.

  Однак, протестувальники вимагають від міської влади активної участі у розслідуванні цієї справи та визнання наявної у них документації законною.

  За словами мешканця Івано-Франківська Володимира Кравціва, який теж став жертвою шахрайської фірми, у нього є необхідні документи. Всі вони з мокрими печатками.  В тому числі міськради та Теплокомуненерго.Інші учасники пікету також продемонстрували журналістам наявну документацію. На паперах і справді стоїть по кілька печаток.

  «Цю фірму мені рекомендувала людина, яка працює в Івано-Франківській міській раді. Я назву його прізвище у прокуратурі. У Теплокомуненерго наявність своєї печатки визнали, а в міській раді кажуть, що їхня печатка на документах недійсна. Але саме з міськради  мене направили до цієї фірми. , – зазначив Володимир Кравців. 

  Чоловік каже, що  хоче легально платити за лічильником, а йому продовжує нараховуватися оплата за послуги з централізованого опалення.

   Тож ошукані іванофранківці пішли на прийом до міського голови Віктора Анушкевичуса із проханням повпливати на вирішення цієї проблеми.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150