Івано-Франківський дитячий хоспіс потребує допомоги

 • 180x150
 • Опубліковано:

   24 листопада у готелі Надія пройшла прес-конференція, метою якої було привернути увагу до Благодійного вечора для благородних людей. Даний вечір матиме на меті зібрати кошти для єдиного дитячого хоспісу Івано-Франківщини. На прес-конференції виступили Ірина Слугоцька – головний лікар хоспісу, отець Ярослав Рохман – капелан хоспісу, Роман Мельник – директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, Маргарита Бойко – представник готелю "Надія".

  На самому благодійному вечорі, який пройде 27 листопада о 18:00 в готелі "Надія", виступатимуть естрадні співаки, у тому числі Віктор Павлік, який погодився допомогти в цій справі. Також буде проведена виставка-аукціон картин, наданих місцевими художниками – Орестом Костівом, Романом Бончуком, та іншими. Варто відмітити певний символізм: "Надія" дарує невиліковно хворим людям надію.

  "Паліативна допомога – це допомога невиліковним хворим наприкінці їхнього життя. Це також збереження людської гідності. Ми потребуємо коштів, щоб вирішити три основні проблеми хоспісу: ремонт системи водопостачання і каналізації, встановлення якісної системи вентиляції приміщень, а також капітальний ремонт самого приміщення", – розповіла Ірина Слугоцька, головний лікар хоспісу.

  "Зараз, на жаль, є багато аферистів, ми з ними стикалися. Людям потрібно пояснити, на що ми збираємо гроші, наскільки благородною є ця мета. Ми, як представники бізнесу, відразу погодились на цю благодійну справу, бо розуміємо всю її важливість. Ми також брали участь в акціях по допомозі хлопцям з АТО. Я була в цьому хоспісі, і маю зазначити – там скромно, чисто і доглянуто, а люди працюють не за ту невелику зарплату, а за ідею", – зазначила Маргарита Бойко, представник адміністрації готелю "Надія".

  "Ми вже не вперше проводимо подібні акції. Вся громадськість не стоїть осторонь тих проблем, які ми маємо по забезпеченню життєдіяльності. Але ми не повинні забувати і про паліативну допомогу. Цей хоспіс уже надав допомогу сотням дітей, сотням сімей. В майбутньому ми б хотіли збудувати новий обласний хоспіс, можливо – дорослий, оскільки в нинішньому хоспісі практично ніколи немає місць. Але і зараз є нагальні проблеми: нам потрібні кошти на два апарати штучної вентиляції легень. Ціна одного такого апарата наразі в районв 400-500 тисяч гривень…", – поділився своїми думками Роман Мельник, директор обласного департаменту охорони здоров’я.

  "Вся Церква підтримує цю справу. Сьогодні весь світ, на жаль, відмежовує себе від страждань. А це неправильно – люди мають знати про цю сторону життя і не відвертатися від невіликовно хворих людей. Роблячи цей вечір, ми пропонуємо комусь зробити добре діло. Людина, що допомагає страждаючому – росте у своїх чеснотах. Надія завжди є", – наголосив капелан хоспісу отець Ярослав.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150