Івано-Франківський новорічно-різдвяний фестиваль оголошено відкритим

 • 180x150
 • Опубліковано:

   12 грудня о 15:00 відбулось урочисте відкриття новорічно-різдвяного ярмарку Івано-Франківська. На відкритті глядачі мали змогу побачити театралізований виступ акторів у етнічних костюмах та послухати народну музику, адже сьогодні – Андріївські вечорниці

   Ярмарок триватиме більше місяця, на ньому представлені як продовольчі товари (сир, медовуха, глінтвейн, солодощі та інші продукти місцевих виробників), так і промислові – головним чином це різноманітний хенд-мейд. Організатори ярмарку наголошують на недопустимості торгівлі на ньому китайським ширпотрібом та сподіваються, що свято створить новорічну атмосферу в Івано-Франківську.

  "Цей фестиваль одночасно буде ярмарком, а відкриють його Андріївські вечорниці – дівчата в цю ніч ворожать і таке інше. Це така забава, яка є нашою традицією. Весь цей фестиваль буде відбуватися до 21 січня та підтримути наші національні традиції. Тут будуть вертепи та новорічні виступи. Даний фестиваль буде відбуватися по всьому місту. Зараз у нас дуже неоднозначна ситуація в країні, але зима – це пора чудес для наших дітей. Навколо смерть, війна і трагедія, а це свято нехай стане для них віддушиною. Сюди запрошені не лише місцеві підприємці, але й гості з інших міст Західної України. Запрошуємо всіх іванофранківців в цю новорічну ніч прийти сюди, на Вічевий майдан, на цей ярмарок, який працюватиме до ранку, та насолодитись новорічною атмосферою", – зазначила Вікторія Шахоріна, директор Івано-Франківського міського рекламно-інформаційного центру, одна з організаторів даного ярмарку.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150