Івано-Франківський Ротарі-клуб придбав спорядження для військових

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Івано-Франківський Ротарі-клуб профінансував закупівлю необхідного спорядження для наших військових. З метою збереження секретності бійці не назвали свій рід військ, а також просили не показувати їхні обличчя, лише зазначили, що вже воювали на Сході і незабаром повернуться туди, уже значно краще екіпіровані.

  Rotary International — нерелігійні та неполітичні благодійні організації, відкриті для усіх незалежно від національної чи расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів. В усьому світі налічується понад 30 тисяч таких клубів. Головний девіз Ротарі Інтернешнл: «Служіння понад Себе» (англ. Service above self).

  "Допомога дуже потрібна, в тих умовах будь-яке обмундирування є корисним. Нам надали надзвичайно необхідні штурмові рюкзаки, захисні окуляри, тактичні рукавиці – надворі зима, і працювати зі зброєю треба на морозі, захищаючи руки. Надали також комфортні та теплі комплекти зимової форми, а також всі необхідні ліки – наприклад, кровоспинні препарати, перев’язочні пакети. Та й багато інших речей, не старого радянського зразку, а нового, іноземного. Тепер ми укомплектовані на 100%. Багато чого хлопці спочатку купляли самі, а тепер нам ще й допомогли.", – розповів журналістам Андрій, військовий, попросивши не показувати його обличчя.

  Президент Ротарі-клубу Івано-Франківська Володимир Бондаренко також розповів, що їхнім клубом було профінансовано створення безпілотника на базі "літаючого крила" X-8, який буде показано пресі і передано Нацгвардії найближчим часом.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150