Іванофранківцям показали патріотичний ролик з вибухом і падінням Кремля

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11 грудня в готелі "Станіславів"  презентували конкурс патріотичних соціальних роликів. Конкурс присвячений 1-й річниці Революції Гдності та 10-й річниці Помаранчевої революції. Проводить його ГО «Школа лідерів» та міське управління у справах сім’ї та молоді, за підтримки депутата обласної ради Володимира Олійника та Фонду Миколи Палійчука. 

  В конкурсі наразі беруть участь дев’ять учасників, а його результати будуть відомі 21 грудня. Він є єдиним у своєму роді та претендує на статус «першого в Україні». Активну участь в конкурсі взяли учасниці «Школи професійної журналістики в Івано-Франківську». Тематика роликів – соціальна та патріотична, а сюжети були різними – від листа маленьких дівчаток солдатам на Сході, до вшанування пам’яті загиблих героїв, а ще – вибуху і падіння Кремля.

  "Зараз в кожного вдома є фотоапарат, який знімає відео. Проте відеоролик повинен бути спільною роботою сценариста, відеографа, режисера та акторів. Ніхто не відміняв такі точки привернення уваги, як сміх, страх, а третю ви знаєте. Треба думати про завтрашній день, не можна виховувати українську молодь тільки на війнах. В Росії ми зараз бачимо цілу державну лінію по побудові прихильності молоді до влади. Я на триста відсотків впевнений, що якби нинішні депутати в дитинстві переглядали подібні патріотичні ролики, ми б зараз мали іншу країну!", – розповів про мету конкурсу Володимир Олійник.

  "Тема патріотизму зараз є особливо актуальною. "Патріос" з грецької перекладається як "Батьківщина". Відповідно, патріотизм – це бережливе ставлення до всього, що нас оточує на нашій землі – довкілля, природи. Також це шановливе ставлення до історії, традицій нашого народу, та самих людей. А ще – піклування про землю, на якій ми народились та виросли", – зазначила Ірина Рохман, начальник відділу у справах сім’ї та гендерної політики.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150