Іванофранківці попрощалися із Героєм Майдану Романом Гуриком (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На площі перед адміністративним будинком облдержадміністрації відбулася поминальна панахида за загиблим на Майдані 19-річним студентом Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Романом Гуриком. Попрощатися з Героєм Майдану прийшли тисячі іванофранківців.

  Кілька центральних вулиць у Івано-Франківську були заповнені людьми. На площі перед ОДА провели поминальну панахиду, відтак відправили службу у Катедральному Соборі. Звідти тіло загиблого віднесуть до будинку, де він проживав (по вулиці Мазепи), там відбудеться короткий молебень, звідти – до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Романа поховають у Меморіальному сквері в обласному центрі.

  Нагадаємо, Роман Гурик був студентом ІІ курсу філософського факультету. Народився Роман 2 жовтня 1994 року в місті Івано-Франківськ. Навчався в гімназії № 2, потім у 23 школі, яку закінчив екстерном у 10 класі. Після закінчення школи вступив у Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника на філософський факультет спеціальність «Психологія», де навчався у групі ПС – 21.

  Друзі та товариші згадують Романа як незвичайну людину, адже він вирішував різноманітні питання креативним, нестандартним способом. На будь-яке питання чи проблемну ситуацію мав власну думку та дотримувався її. За словами товаришів, Роман був дуже талановитим і розумним хлопцем, який любив життя, а також веселою людиною, хорошим другом і, звісно, патріотом рідного краю, який відстоював свою громадянську позицію.

  Роман Гурик загинув від пострілу снайпера у скроню в Києві на Майдані 20 лютого 2014 року. Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за волю та незалежність України!

  ГК

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150