Іванофранківці вийшли на марш у вишиванках

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківську коло пам’ятника Іванові Франкові зібралися всі ті, хто підтримав ініціативу маршу в вишиванка.

  Національне вбрання, яке було необхідною умовою участі в заході, найрізноманітніше. Серед присутніх й зовсім маленькі україночки – в національних костюмах, з віночками на головах.

  Такий марш у вишитому вбранні в Івано-Франківську проходить втретє. Ініціатуву, як розповідає організатор Олександр Букатюк, запозичили зі столиці. Там аналогічні заходи почали проводити ще в 2008 році, а нині об’єднують тисячі людей. Хоча в Івано-Франківську захід відбувся набагато скромніше. Чи то люди так заклопотані на городах, чи визначаються, за кого голосуватимуть на завтрашніх виборах – невідомо, та учасників прийшло зовсім не багато.

  Як наголошує Олександр Букатюк у розмові із кореспондентом "Бліц-Інфо" захід є повністю аполітичним. Ніякого відношення ні до виборів, ні тим паче до жодного з кандидатів марш у вишиванках не має.

  Від пам’ятника Франкові учасники вирушили до Меморіального скверу, щоб вшанувати героїв Небесної Сотні. Свято продовжиться у сквері Міцкевича. Крім учасників маршу, там збереться багато літераторів, бардів, молодих поетів.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150