Кандидати в народні депутати від Прикарпаття присягнули на вірність українському народу (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Усі кандидати в народні депутати Верховної Ради, котрі балотуються від Об’єднаної опозиції «Батьківщина», присягнули на вірність українському народу.

  «Кандидати в народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» зібрались тут, щоб подивитись один в одному в вічі і проголосити присягу перед українським народом, взяти на себе зобов’язання та зупинити політичні репресії: звільнити наших побратимів політв’язнів, та вивести нашу країну на шлях, який гідний нашої рідної Батьківщини, вести її до перемоги», – заявив перед присутніми керівник Центрального виборчого штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов.

  У свою чергу голова Ради Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк зазначив, що «присяга – це не просто акт підписання документу, а відповідальність опозиції перед усіма українцями».

  «Першою повинна була підписати цю присягу Юлі Тимошенко, вона скріпила її кров’ю – рік перебуваючи за ґратами, рік ув’язнена режимом Віктора Януковича, вона довела, що вона присягла українському народу і вона виконує цю присягу», – звернувся до кандидатів у депутати Яценюк.

  Також свою присягу кандидати від Прикарпаття, що представлятимуть Об’єднану опозицію, скріпили особистими підписами. Зокрема, на фото на вірність присягають Дмитро Шлемко та Олександр Левицький. 

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150