Художники Прикарпаття розпродують свої картини, щоб допомогти 5 батальйону

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в Івано-Франківському осередку Національної спілки художників України відбувся благодійний аукціон. На ньому виставлено близько 60 робіт художників Прикарпаття.

  Всі кошти, які зберуть на аукціоні, підуть на допомогу 5 батальйону «Прикарпаття». Гроші від проданих картин перерахують на рахунок, створений матерями бійців 5 батальйону.

  «Ідея створення такого аукціону виникла менше, ніж тиждень тому. Наше управління НСХУ вирішили не залишатися осторонь. Найменше, що ми зараз можемо зробити – це віддати свої твори, щоб продавши їх, надати хлопцям якусь допомогу», – розповів голова правління Івано-Франківського осередку НСХУ Микола Якимечко.

  Кожен з присутніх міг оглянути всі роботи, та вибрати ту, яка йому найбільше сподобалася. Тоді потрібно було лише дочекатися, поки надійде його порядковий номер. Стартова ціна кожної роботи – 1000 гривень.

  «Ця справа серйозна й хотілося б, щоб зібрана сума стала реально помічною нашим хлопцям. Щоб за ці кошти можна було купити кілька бронижелетів чи тепловізор. Зараз такий час, що мусимо віддавати, а не думати лише про себе», – зазначив Микола Якимечко.

  Можливо аукціон проведуть ще завтра й у понеділок, адже його ведуча зазначила, що композицій тут на всі 6 аукціонів. 

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150