Книгарня «Назарет» презентувала серію книг видавництва «Свічадо»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Катехитичному центрі при Катедральному соборі св. Воскресіння з благословення його настоятеля о. Юрія Новіцького відбулася презентація серії видавництва «Свічадо» «Невигадані історії» за участю автора-упорядника Люби Кіндратович. Ініціатором презентації виступила книгарня християнської літератури «Назарет». Зустріч проводив засновник книгарні Любомир Стринаглюк.

  «Невигадані історії» – одна з найпопулярніших серій львівського видавництва «Свічадо». У цій серії вже побачило світ 7 книжок, до яких увійшли реальні розповіді людей, що пережили непрості випробування: важку хворобу, втрату близької людини, узалежнення від алкоголю, зраду, депресію… З Божою допомогою герої книжок змогли подолати ці важкі ситуації, і ось тепер діляться своїм досвідом з іншими. Ці історії покликані допомогти читачам по-іншому глянути на своє життя і його сенс, подолати власні труднощі. Адже особисте свідчення віри важить набагато більше, ніж теоретичні розмірковування.

  Збірки «Родинні перехрестя», «Божий дарунок» (упор. Юрій Кирик), «Я поспішаю жити», «На терезах долі», «Усе вирішує серце», «Перо ангела» (упор. Люба Сосяк-Кіндратович), «Сонячна дитина» (упор. Роман Прочко) мають широкий відгук у читачів і не залишили байдужими присутніх на презентації у Катехитичному центрі. Цікаві запитання авторці серії поставили Віталій Перевізник та Володимир Ясінець, а її вчителька української мови та літератури Валентина Габорак прочитала уривок зі шкільного твору своєї колишньої учениці (Люба Кіндратович родом з Івано-Франківська, навчалася у ЗОШ № 15).

  Родзинками зустрічі стали духовне слово о. Романа Терлецького та свідчення одного з героїв серії о. Григорія П’ятничука. Окрасою презентації став виступ провідної актриси Івано-Франківського драмтеатру Галини Баранкевич, яка читала одну з „Невигаданих історій” – „Нетипове одужання”. До речі, це оповідання з особистого життя Люби Кіндратович, її маленька героїня – донечка письменниці, а священик – о.Вінкентій, ЧСВВ, з івано-фрнківського монастиря Христа Царя, який раніше служив у Львові.

  Авторка книг закликала івано-франківців розповідати „Свічаду” свої життєві історії і таким чином ставати героями нових книг. Вона упевнена, що серед постійних читачів мережі книгарень „Назарет” (які діють в Івано-Франківську на Тарнавського, 36 та на Дністровській, 45А) знайдеться немало дивовижних свідчень того, як Бог діє в людському житті. Зокрема Люба Кіндратович пообіцяла завітати в Містечко милосердя св.Миколая у Крихівцях, де практично всі мешканці пережили особисті життєві драми, справитися з якими їм допомогли монахині Згромадження Воплоченого Слова.

  Презентація «Невигаданих історій» – перша ластівка з-поміж подібних зустрічей, які в майбутньому планує проводити книгарня «Назарет». На думку Любомира Стринаглюка, мета подібних акцій – сприяти поширенню духовно-просвітницьких книг, розвіювати стереотипи, які існують щодо релігійних видань, об’єднувати любителів духовної літератури.
   

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150