Коломиянки отримали у подарунок до 8 березня трояндове дерево

 • 180x150
 • Опубліковано:

  8 березня чоловіки дарують жінкам квіти, хтось цукорки, а для панянок Коломиї на площі перед музеєм Писанкарства встановили найвище в Україні трояндове дерево. Громадська організація Український рід в такий спосіб показала свою любов до прекрасної половини людства. Завітав подивитись на такий подарунок і педставник Національного проекту Книги рекордів України.

  Трояндове дерево висотою чотири метри 60 сантиметрів та з 550 троянд – це вже третій рекорд України, який експерти книги рекордів зафіксували у Коломиї, попередні два – це масове виконання танцю коломийка та найдовше перебування під снігом. Червоні троянди – символ палкого кохання, до металевої конструкції прив’язували протягом 5 годин.

  «Коли приходить весна вона завжди нам дарує народження чогось нового, дарує життя і власне саме, весна наштовхнула хлопців з громадської організації «Український рід» привітати жіноцтво Коломиї таким оригінальним незвичним способом. Чогось подібного в Україні ще не було, тож найбільше трояндове дерево відтак знаходитиметься в Коломиї і цей рекорд зафіксували незалежні експерти», – підтвердив встановлення рекорду Микола Зелінський представник Національного проекту «Книга рекордів України»

  8 березня зі встановленням нового рекорду України започаткували свого роду традицію. Організатори пообіцяли, що кожного року будуть встановлювати нові квіткові дерева. Тож у місті понад Прутом невдовзі може з”явитися цілий квітковий сад.

  «Громадська організаця «Український рід» вирішила не вітати кожну жінку окремо, а подарувати свято всім без виключення. Ми готові кожного дня робити рекорди України для наших дорогих жінок. Маємо надію, що так само як на Новий рік встановлюють ялинки, так і до свята 8 березня по всій Україні будуть встановлювати квіткові дерева», – зазначив організатор акції Андрій Сава голова ГО «Український рід»

  Троянди з квіткового дерева зняли і подарували коломийським панянким, а саму металеву конструкцію організатори подарували місту з надією, що це стане візитівкою Коломиї, а подібні дерева будуть встановлюватись в усіх містах України і не лише на свята.

  Оксана Островська

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150