Конфлікт на День Перемоги у Коломиї спричинив червоний прапор

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у Коломиї на площі Скорботи відбулася громадська панахида з нагоди 67-ї річниці Дня Перемоги у Другій світовій війні. Участь у панахиді взяли представники влади, духовенство, ветерани та небайдужі коломийці, зокрема представники різних політичних сил. Це і ВО «Свобода», Фронт Змін, «Наша Україна», КУН, «За Україну», тощо. Вони прийшли вшанувати ветеранів, не використовуючи партійної символіки.

  Перед початком панахиди не обійшлося без конфлікту. Невідомий чоловік намагався пройти з червоним комуністичним прапором. Але цього не дали зробити представники партій та група людей, які прийшли висловити свою громадянську позицію із синьо-жовтими прапорами з пов’язаними на них чорними стрічками та транспорантами, на яких були написані гасла: «Червоно-комуністичний режим не пройде!», «Серп і молот – смерть і голод!» та ін.

  В результаті конфлікту прапор був пошкоджений і відірваний від древка, а ще один просто не дали змоги підняти представники партій. У конфлікт втрутилася міліція, зупинивши його. Протягом всієї панахиди, поряд із державними прапорами також тримали і древко з серпом і молотом на ньому, яке залишилося від червоного прапора.

  Тижневик «Коломийські ВІСТИ» 

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150