Кошулинський і Сич відкрили в урочищі Розтока фестиваль “Яворина”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У суботу в урочищі Розтока поблизу села Липа Долинського району відбулося відкриття фестивалю патріотичної пісні «Яворина-2014».

  У відкритті взяли участь представники різних регіонів України, керівництво області, народні депутати, віце-спікер Верховної Ради України Руслан Кошулинський та віце-прем`єр-міністр України Олександр Сич.

  «В будь-яких умовах людина повинна мати духовну підтримку. Військово-патріотична пісня в сьогоднішній час покликана підтримати і підняти військовий дух українських патріотів, які захищають нашу державу від агресора», – акцентував заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович.

  Окрему увагу посадовець закцентував і на специфіці цьогорічної “Яворини”: «Окрім різноманітних традиційних заходів, пов`язаних із спортивним дозвіллям, військово-патріотичним вихованням, цьогоріч організатори фестивалю передбачили у програмі заходів також збирання-розбирання автомата, стрільбу з малокаліберної зброї. В цей неспокійний час усі ми повинні усвідомлювати, що таке зброя і як вона працює. Приємною несподіванкою для гостей “Яворини” стали й показові виступи наших богатирів на чолі з Назаром Павлівим».

  «Багато людей, які були на “Яворині” впродовж попередніх років, сьогодні перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, бо вважають це своїм обов`язком перед Україною. Вони не розцінюють свої дії як подвиг, але впенено і послідовно роблять свою справу, не прагнучи самореклами», – резюмував Сергій Адамович.

  Вікна

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150