Кращі спортсмени та тренери Івано-Франківська отримали нагороди

 • 180x150
 • Опубліковано:

   В понеділок, 29 грудня в 311 кабінеті МВК відбулася урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів та тренерів за підсумками 2014 року. До списку найкращих у 2014 році увійшли спортсмени з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також їхні особисті тренери. На церемонії також виступив дитячий вертеп, учасники котрого співали колядки та проводжали 2014-й рік.

  На Юнацьких Олімпійських Іграх, що пройшли цього року в місті Нанкін, Людмила Лузан здобула срібну нагороду з веслування на байдарках та каное, а загалом спортсмени міста в 2014 році здобули 166 медалей на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. 10 спортсменів за цей рік виконали нормативи майстрів спорту. Серед нагороджених були як юні таланти, так і досвідчені спортсмени, як наприклад Іван Файчак – чемпіон та рекордсмен України з легкої атлетики серед ветеранів. Всього нагороди отримали 20 спортсменів, 10 тренерів, спортивний меценат Тарас Гурик, а також партнери і організатори спортивних заходів Івано-Франківська

  "Великі спортивні досягнення завжди починають формуватися в спортивних школах. На сьогоднішній день 5500 школярів нашого міста займаються в спортивних школах – це близько 23% від всіх школярів міста, що є дуже гарним показником. За їх медалями стоїть надзвичайно велика праця та наполегливість, тому я хочу подякувати всім спортсменам та їх тренерам. За цей рік міський бюджет виділив понад 900 тисяч гривень на підтримку дитячих спортивних клубів", – зазначив Михайло Верес, заступник міського голови Івано-Франківська.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150