Курйози в день виборів: голосування у протигазах, поїдання та спалення бюлетенів

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Так на деяких виборчих дільницях у Донецькій області і Полтаві сейфи, де зберігалися виборчі бюлетені, відкривали болгарками і автогеном. При цьому на 2-х дільницях через це горіли бюлетені, загалом – 336 штук.

  У Маріуполі виборці приходили на дільниці у протигазах. Члени ДВК просили кожного такого виборця зняти протигаз, щоб упевнитися, що ця людина відповідає особистості в паспорті.

  Як виявилося, акцію організували активісти екологічного руху Маріуполя.

  Як заявили у Львівському виборчому штабі «Свободи», спостерігачі прийшли на виборчі дільниці з ліхтарями, бо на дільницях ввечері може зникнути світло.

  «На виборах уже була така практика, що коли зачиняються дільниці і починається сортування бюлетенів, несподівано пропадало світло. Потім, коли з’являлося, на столах невідомо звідки появлялися додаткові пачки бюлетенів», – пояснила прес-секретар Львівської обласної «Свободи» Леся Федів.

  У той час у Бердянську, у 78-му виборчому окрузі, на дільниці № 230638 (школа № 7), стабільно вибивало пробки і вимикалося світло. Як з’ясувалося, дільниця розташована в мережі зі шкільної кухнею, де постійно працював чайник, що і викликало перенапруження. Але дільнична комісія таки не змогла вирішити проблему із персоналом їдальні. Як повідомили спостерігачі, тільки члени окружної комісії, які прибули на місце події, змогли переконати працівників школи вимкнути чайник.

  Кумедний випадок трапився на одній із дільниць 135-го виборчого округу (м.Одеса). У виборчу комісію звернувся одесит, який через інтернет спостерігав за процесом голосування. Він повідомив, що в якийсь момент зображення на екрані зникло. Після ретельного огляду на дільниці виявили, що на відеокамері сидить величезна муха. Для того, щоби зігнати настирливу комаху, членам комісії довелося витратити півгодини. Тільки після цього активний одесит зміг продовжити відеоспостереження через інтернет.

  Інший мешканець Одеси відзначився тим, що з’їв свої бюлетені. Як повідомляють очевидці, виборцеві більше 50 років. Підійшовши до урни, виборець замість того, щоб кинути туди бюлетень, розстелив на урні поліетиленовий пакет з символікою одного з кандидатів, що балотуються на цьому окрузі, і, розклавши на ньому свої бюлетені, почав їх їсти. Міліція вигнала порушника з дільниці.

  На виборчій дільниці № 111201 у Сімферополі виборець спалив бюлетень. У такий спосіб громадянин висловив свою незгоду з тим, що немає графи «проти всіх», в яку він хотів поставити свій «хрестик».Після спалення частини бюлетеня виборець загасив лист і опустив його в урну для голосування. Представник виборчої комісії кваліфікував це як порушення техніки пожежної безпеки, а міліціонер і член комісії зі скандалом провели громадянина до дверей.

  Також деякі виборці «прикрашають» свої бюлетені різними написами. Хтось дописує «свого» кандидата, наприклад «Обама или Ромни, вот в чем вопрос» чи «Ярослав Мазурок». Хтось висловлює свою зневагу до кандидатів: «Я не хочу голосовать за поцов» і партій «Королевства маловато – разгуляться негде», були й менш цензурні написи.

  Тиждень

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150