“Курс молодого бандерівця” зібрав молодь в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11-12 листопада у Івано-Франківську, в обласній організації Конгресу Українських Націоналістів проводиться "Курс молодого бандерівця". Його організатором є МНК – Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

  Організатори розповідають, що мають на меті поділитися з патріотично налаштованою молоддю своїм досвідом, який вони збирали протягом довгих років. Метою цього курсу є виховання активних громадських діячів, які не будуть боятися діяти в будь-яких обставинах та ніколи не будуть пасивними.

  11 листопада о 16:00 розпочався перший день тренінгів. Спочатку учасники знайомились між собою в цікавий спосіб: учасник ловив м’яч, називав своє ім’я, розповідав про мету своєї участі в "Курсі молодого бандерівця", а також вказував тварину, з якою себе асоціює. Потім читалися лекції по громадській діяльності, націоналістичній ідеології та історії, основах проектного менеджменту. 12 числа учасники зможуть відвідати тренінги з інформаційної роботи і фандрейзингу, а також ознайомитись з основними громадськими організаціями України.

  "МНК – це молодіжна націоналістична організація. Ми працюємо вже 14 років, втілюємо багато проектів – табори, навчання, патріотичне виховання молоді, громадські акції. В березні, після революції гідності, виникла думка навчати людей, які брали в ній участь і допомагали нам. Ми вирішили проїхати всі обласні центри України і провести в кожному з них отакі тренінги, щоб об’єднати молодь", – Іван Кішка, голова секретаріату МНК.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150