Лідер Свободи показав свою львівську квартиру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Корреспондент у рамках підготовки серії матеріалів про побут найбільш рейтингових політиків країни побував у львівській квартирі лідера ВО Свобода Олега Тягнибока.

  Спочатку Тягнибок вирішив показати будинок, в якому він народився, провів дитинство і юність.

  "Он там, на вулиці Староєврейській, я народився. Ми жили в тому будинку на третьому поверсі, я його пам’ятаю, тому що деколи викидав іграшки з вікна прямо на проїжджу частину. А ось цією вулицею я ходив до школи, і тут же одного разу зустрів акторів, які грали в радянському фільмі Д’Артаньян і три мушкетери, частину сцен якого знімали у Львові", – розповів Тягнибок.

  Після цього лідер Свободи повів журналіста до збудованого ще австрійцями будівлі, якому близько 100 років – тут на першому поверсі знаходиться львівська квартира Тягнибока. Як пише журнал, приміщення, яке cемейство займає з 1977 року, – це квартира площею 116 кв. м, що складається з чотирьох кімнат, санвузла, комори.

  Кілька років тому політик розширив площу квартири, приєднавши приватизований родиною підвал. Видання зазначає, що документи на розширену квартиру поки оформляються. Таким чином, з’явилися ще три кімнати.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150