Магістрам Прикарпатського національного університету урочисто вручили дипломи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Більше 370 випускників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримали сьогодні дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Святкування розпочалось з покладання квітів та вінків до пам’ятника патрона міста – Івана Франка. Підтримуючи традиції європейських університетів, урочистою ходою та під звуки оркестру магістри Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом з своїми наставниками: ректором університету Ігорем Цепендою, проректорами, директорами Інститутів та деканами факультетів пройшлись вулицями Івано-Фраківська до мистетського комплексу "Бастіон", де й відбулось урочисте вручення дипломів.

  З вітаннями та останніми настановами до випускників звернувся ректор університету, професор Ігор Цепенда: «Сьогодні ми маємо величне дійство – ви зробили важливий крок, один з перших підсумків свого життя, – отримали основу, яка продовж всього життя буде супроводжувати і зробить вас успішними людьми.

  Крім того, за словами Ігоря Цепенди, невдовзі буде створено клуб випускників університету. "Ми хочемо, щоб ви були учасниками процесу розвитку та зміцнення університету, і нам завжди буде цікава ваша думка,» – зазначив ректор.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150