Майже 50 тисяч гривень для українських військових зібрали учні та учителі навчальних закладів Тисменицького району

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Упродовж вересня учні та педагоги навчальних закладів Тисменицького району активно підтримують та допомагають воїнам, які захищають на Сході України нашу незалежність та територіальну цілісність країни.

  Загалом у ході проведення благодійних заходів уже зібрано 47 130 гривень.

  Так, із 15 по 19 вересня у фойє Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів під час перерв та поза уроками перетворилося на ярмаркову площу. Тут відбувалася акція «Допоможи українському солдатові». Поласувати домашньою випічкою, горіхами, фруктами із власних садів, а водночас й долучитися до благодійності приходили як учні, так і вчителі. Чого тільки не було на святково оформлених столах. Пампушки, тістечка, торти, печива, завиванці, булочки, кекси, пиріжки, рогалики, маківники, різноманітні солодощі. І вся ця смакота за символічну ціну. Батьки пекли, учні реалізовували, а учителі допомагали. Таким чином, усіх їх об’єднало бажання допомогти українським військовим. Завдяки кулінарним здібностям та небайдужості тисменичан під час «солодкого» ярмарку вдалося зібрати 10 512 гривень. Ці кошти були передані під час урочистої лінійки військовому, колишньому випускнику цієї школи Івану Харківу.

  6 600 гривень зібрано учнями та батьками Ямницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під час акції «Перше вересня без квітів» для жителя с. Підлісся Романа Сметани. 30-річний боєць 5-го батальйону територіальної оборони був тяжко поранений в ході проведення АТО на Донеччині. Відомо, що Роману зроблено уже чотири операції і він усе ще лежачий. Спочатку бійця лікували у Дніпропетровську, а зараз він перебуває у військовому госпіталі Одеси.

  Для своїх односельців, учасників антитерористичної операції, Михайла Паснака та Юрія Шумахера учні Колодіївської ЗОШ І-ІІ ступенів зібрали 800 грн. За цю суму планують закупити військову форму.

  Додамо, що благодійні акції відбулися у більшості навчальних закладів Тисменицького району. В окремих вони ще тривають. Тож кожен, хто має намір долучитися до збору коштів для українських військових, може це зробити. Адже це найменше, чим ми можемо їм віддячити за захист нашої держави.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150