Маленькі франківці стали лікарями для ведмежат

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в центрі Івано-Франківська працювала незвична "Лікарня для ведмежат". Щоправда, ведмедики не справжні-іграшкові. Їх лікували діти,щоб навчитися не боятися медиків.

  Організаторами такої акції стали студенти- учасники Європейської Медичної Студентської Асоціації (EMSA). Провели її 44-й раз,  в рамках святкування 69-річниці з дня заснування Івано-Франківського національного медичного університету.

  "Наша акція проводиться для того, щоб у формі рольової гри допомогти діткам подолати страх перед "білими халатами". Наші студенти-лікарі створюють ситуації з ведмежатами, які можуть трапитися з дитиною у реальному житті та підказують, як правильно себе поводити в таких випадках. Маємо навіть постійних "клієнтів", які регулярно відвідують нашу "Лікарню для ведмежат", – розповіла лікар-інтерн Наталія Кобрин, одна із організаторів акції.

  "Лікарня" функціонувала таким чином: дітки приходили в реєстратуру, де отримували направлення для відвідування лікарів. Роль пацієнтів виконували ведмедики, а студенти-лікарі допомагали визначити недугу та подолати її. Діти із своїми іграшковими пацієнтами мали змогу побувати у різних лікарів: педіатра, стоматолога, рентгенолога, хірурга, косметолога, дарматолога. Діяла також медична лабораторія та працював "кабінет" УЗД.

  Після проходження повного медогляду ведмедики отримували рецепт, за яким на малечу в аптеці чекали подарунки-наклейки, кульки, солодощі.

  Дітки, які долучилися до акції, отримували диплом,що засвідчує їх участь у "Лікарні для ведмежат".

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150