Мар’яна Сурмачевська презентувала фотовиставку “Мій Світ”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  25 листопада о 16:00 в фортечній галереї "Бастіон" відбулося відкриття фотовиставки Мар’яни Сурмачевської "Мій Світ". Фотографії будуть демонструватися з 25 листопада по 10 грудня.

  Мар’яна відкрила для себе фотографію в 2008 році, у 2009 – навчалася в Школі Фотографії при Івано-Франківському художньому музеї, а згодом у Київській школі фотографії проходила курс студійної зйомки. Але в основному вчилася і вдосконалювалася Мар’яна самостійно, багато в чому завдяки критиці. Також вона намагається відвідувати майстер-класи різних фотографів, як наприклад майстер-клас відомого російського фотографа Софі Чорних, що пройшов у Львові 23 листопада.

  "Надихає мене все, в основному – люди. Проте коли я бачу цікаву людину, я не біжу її зразу фотографувати – я приглядаюся до неї деякий час, спілкуюся, дізнаюсь різні тонкощі, знаходжу цікаві місця. В цих фотографіях розкривається одночасно і щось моє, і сама людина. Має бути розкрита людина до найменшої деталі. Деколи це зовсім чужі люди, але часто вони мені самі потім пишуть і дивуються, що я частково їх розкрила на фотографіях", – розповіла Мар’яна про особливості свого підходу до мистецтва фотографії.

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150