Марія Микицей презентувала поетичну збірку”Інфра”

 • 180x150
 • Опубліковано:

   27 листопада о 18:00 в книгарні "Є" Марія Микицей презентувала свою поетичну збірку "Інфра". Книга побачила світ з допомогою видавництва "Лілея-НВ", це третя збірка поетеси. 

  Попри вже звичну герметичність та ірраціональність, в яких відчувається дивне поєднання інтуїтивного і логічного, нова поетична система образів в цих віршах значно розширює діапазон сприйняття, створює напрочуд стійку рівновагу між розумінням цього світу та любов’ю до нього.

  "Художнє оформлення книги зробила молода художниця Олена Ясінська. Саме цей малюнок на обкладинку я вибрала тому, що мені дуже подобається геометрія, це те око, яким я бачу свої вірші. А назва просто з’явилася мені перед очима, коли ще не було жодного вірша до неї, і я зразу зрозуміла, що це буде назва моєї майбутньої збірки", – розповіла Марія Микицей на презентації. 

  Також поетеса зазначила, що іноді пише і прозу, але писання прози – це сісти за комп’ютер, підсунути клавіатуру, зробити доброї кави і писати. Це вимірюється довгими годинами та ще довшими днями "товчення" бідної клавіатури, а написання віршів вдається Марії значно простіше та швидше. Наразі вона працює над науково-фантастичним романом, назву якого ще не розкриває, тому вивчає теорію відносності.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150