Медики-стоматологи передали допомогу бійцям АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Буквально днями в інтернеті прочитав, нібито у зв’язку з перемир’ям вдвічі знизився рівень допомоги від людей для бійців АТО. Тяжко судити за всю Україну, але Прикарпаття це точно не стосується. Приклад – наш Івано-Франківський національний медичний університет, зокрема, стоматологічний інститут.

  Приблизно місяць тому один з викладачів кафедри стоматології факультету післядипломної освіти доцент Степан Андрійців з групою волонтерів вже відвіз на схід партію одягу і продуктів харчування для наших бійців, частина якої була зібрана за кошти його колег по роботі.

  – Коли повернувся назад, показав фотографії звідти, розповів, які задоволені були хлопці в зоні АТО, що так піклуємося про них. Це викликало справжній ентузіазм у наших працівників.

  Зауважимо, що ентузіазм не тільки в моральному, але й матеріальному плані. Бо в короткім часі співробітники вже згаданої кафедри стоматології, яку очолює водночас і ректор медичного університету професор Микола Рожко, зібрали понад десять тисяч гривень для чергової допомоги нашим військовим. Заодно подбали, щоб їх якомога раціональніше використати. Зокрема, батько однієї з інтернів кафедри Василь Атаманюк, який в службових справах часто буває за кордоном, закупив там необхідні і якісні речі для бійців. Зрозуміло, що жодної винагороди за їх перевезення не мав наміру отримати. А йдеться про комплекти термобілизни, утеплені берці, теплі шкарпетки і футболки иа балаклави.

  – Наразі докуповуємо ще продукти харчування і до кінця тижня плануємо це повезти на схід, – зазначив Степан Андрійців, для якого це вже буде третя поїздка в зону АТО.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150