Межигір’я пограбоване

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вся увага до Криму, а тим часом біля Києва всі, хто міг, грабували Межигір’я. Всі — це ті, хто його охороняв.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє народний депутат Володимир Ар’єв.

  "Три дні тому з фактами (на фото) прийшов до Авакова. Наступного дня посилили охорону ВВшниками та повиганяли деяких осіб, які мали дивитися за порядком, але натомість діяли за совковим принципом “хто що охороняє, той те й має”, — повідомляє Володимир Ар’єв. — "Проте досі не вірішене головне питання — кому належить Межигір’я? ВР ухвалила постанову про націоналізацію комплексу та надала Кабміну 10 днів на передачу Межігір’я на баланс. Термін прострочений, призначеного господаря немає і сьогодні знову намагалися вивезти цінності. Відповідальні хлопці – Петро /прізвища не знаю/ та Олег Самайдюк перешкодили, як і не вперше. Пару днів тому /на фото/ під виглядом “благодійності” вивозили ялинки. МАЗ розвернули. Коротше — без негайного рішення КМУ награбоване Януковичем розкрадуть інші, хто має охороняти. Деяким самооборонцям теж привіт — ви знаєте про що я!"

  За словами нардепа, безгоспними залишається унікальна лабораторія вартістю понад 50 млн доларів, яка працювала на контроль їжі одного крадія, а тепер може працювати на всю країну — обладнання фантастичне.

  Є тепличний та тваринний комплекс із надсучасними технологіями та насіннєвим і тваринним фондом, з якого можна почати відновлення сільського господарства у сфері натуральних продуктів.

  "Розумію, деякі можуть крикнути — не на часі, але навіть під час воєн намагалися зберегти найцінніше" — слушно зауважує народний депутат. — "Власне, Янукович зібрав у Межигір’ї все найцінніше для себе. І було би злочином кинути все це напризволяще мародерам та просто на занепад. Вимагатиму від уряду цього ж тижня визначити статус Межигір’я та передати його на баланс Фонду держмайна".

  Вікна

   

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150