Тепер перед пологовим будинком в Івано-Франківську замість площадки для медичного транспорту буде магазин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В ніч з 24 на 25 вересня перед центральним входом в Івано-Франківський обласний пологовий будинок розпочалося будівництво незрозумілого об’єкту.

  На території, яка належить обласному перенатальному центру і яку працівники закладу прибирають та озеленюють, невідомі вирішили побудувати зупинку та магазин.

  В.о. головного лікаря Івано-Франківського обласного перинатального центру Ірини Мегедин розповіла, що вчора з самого ранку старалася з’ясувати хто і що будує на території, яку орендує пологовий будинок. Пані Ірина вийшла до «забудовників», й на її запитання «що будуємо?», отримала нахабну відповідь «нехай вас це не цікавить, ми маємо дозвіл».

  Магазин перед входом сильно ускладнить роботу пологового будинку, адже унеможливить заїзд машин швидкої допомоги до входу.

  «Як перед головним входом в акушерський стаціонар, та й взагалі в будь-яку лікувальну установу, можна загородити площадку для автомобілів? Адже вона розрахована на наш санітарний транспорт, на медичну допомогу та на транспорт дитячої обласної лікарні, яка в нас забирає новонароджених», – дивується пані Ірина.

  За словами пані Ірини, вагітні не завжди приходять до пологового будинку самі. Часом їх потрібно привезти швидкою допомогою та винести на ношах, адже бувають різні ускладнення.

  А промислові та продуктові магазини можна знайти на вулиці Чорновола, зовсім поряд з пологовим будинком, їх там безліч. Й в.о. головного лікаря перенатального центру переконана, що ще один, на площадці для санітарного транспорту, місту не потрібен.

  Вже подано звернення до міського та обласного голови, до санітарних служб і до начальника міліції. Та жодної відповіді на свої запити пологовий будинок ще не отримав.

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150