Міська влада Івано-Франківська виступила на захист української мови

 • 180x150
 • Опубліковано:

  04 липня 2012 року з ініціативи міського голови Віктора Анушкевичуса та за підтримки депутатів міської ради біля стін облдержадміністрації відбулася акція на захист української мови.

  Учасниками акції було викладено із свічок напис «Українська мова» та великий тризуб. Даний захід, який був цілком аполітичним, було організовано через події, які відбуваються цими днями в Україні, а саме на протест прийняття Верховною Радою із численними порушеннями законопроекту «Про засади державної мовної політики».
  Єдина мета акції – привернути увагу до спроби депутатів Верховної Ради фактично затвердити другу державну мову – російську.

  Молодими людьми, що були присутніми перед адміністративним будинком було запалено тисячу свічок, вогонь яких за їхніми словами символізує незгасимість української мови. Усі присутні на акції, висловили свою повну готовність їхати до столиці нашої держави і там відстоювати статус своєї рідної мови.

  Також нагадуємо, що в середу ввечері 04 липня, міський голова Віктор Анушкевичус та депутати Івано-Франківської міської ради відбули до Києва, щоб провести виїзну сесію міськради на захист української мови.

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150