Михайло Бойчук (Хімік) навідався до хімзаводу, що труїв людей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До кандидата в народні депутати Михайла Бойчука, більш відомого за прізвиськом Хімік, звернулися жителі вулиці Хриплинська. Неподалік від житлових будинків знаходиться хімічний завод, який, за словами людей, забруднював повітря.

  Додамо, що 14 квітня до цього підприємства вже навідувалися. Після того випадку нічого не змінилося, окрім паркана. Раніше тут була тільки скромна фіртка, а тепер завод обріс трьохметровим парканом та відеонаглядом.

  Кандидат в депутати постукав. З третьої спроби йому відкрила співвласниця заводу, яка відмовилася впускати Михайла Бойчука. Посилалася на те, що немає директора. Проте Хімік зайшов, жіночка довго бідкалася, що її штовхнули (як було насправді, можна побачити на відео).

  На території заводу багато каністр. Три відсіки, два з яких жіночка одразу ж закрила. Як вдалося побачити, тут перемелюють старі шпалери, заливають невідомою хімічною речовиною, після чого випалюють форми. За словами мешканців, працюють вночі, щоб не було видно диму. Далі ці форми відправляють у Калуш.

  Директор заводу говорить, що йому "до лампочки" люди  

  Михайло Бойчук викликав міліцію, прокуратуру, СБУ та самепідемстанцію. З останньою взагалі виникла цікава історія. Щоб їх викликати, довелося телефонувати міському голові Івано-Франківська, бо робочий телефон служби не відповідав. Проте приїзд станції більше нагадував фарс: приїхало двоє чоловік, які не знають, що робити, бо власниця не надає документів … Виникло питання, а для чого взагалі ця служба … Якщо підприємство немає відповідних документів, то вони нічого перевіряти не будуть? До слова лабораторія станції на протязі двох годин так і не приїхала. Проте встигли приїхати сини власника, поставити службове приміщення на сигналізацію та дати вказівки співвласниці …

  Цікаво, що спочатку співвласниця говорила, що тут нічого не виробляється. А після інструктажу, вже говорила, що є всі документи на переробку. 

  Кандидат в депутати Михайло Бойчук запевнив жителів, що проконтролює дії правоохоронців щодо цього заводу. Оскільки їхня реакція на місці, на жаль, заставляє сумніватися в правосуді …

  С.Н.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150