На Донбас відправляється велика партія україномовних книг

 • 180x150
 • Опубліковано:

    В рамках акції "Книжкові мости єднають серця" україномовні книги відправлять бібліотекам Луганської та Донецької областей. Дану акцію організував обласний Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, а також Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка. Відправити книжковий вантаж вагою більше 2 тон у зону АТО погодилася івано-франківська «Самооборона».

  "Головна місія цієї акції була в тому, щоб доправити україномовну книгу, і ми це робили всі разом, всією громадою нашої області. Це література з різних галузей знань, художня література, дитячі книги та історичні книги. Наша ідея була в забезпеченні тамтешніх фондів саме україномовною книгою. В числі інших ми доставляємо на Схід і книги про ОУН УПА та Степана Бандеру. Свідомість сьогодні у багатьох українців на Сході змінилася сильно, і, сподіваємся, там зрозуміють, хто такий Бандера і хто такі бандерівці. Це буде така собі боротьба з інформаційною пропагандою того факту, що бандерівці – це фашисти", – розповіла Людмила Бабій, директор обласної бібліотеки імені Івана Франка.

  "У нас були певні проблеми з транспортом та пальним, це такі робочі моменти, які виникають часто. Але ми все вирішили, знайшли машину та пальне. Дуже багато водіїв відмовляються їхати, ця проблема виникла після серпневих подій, Іловайського котла. А щоб проїхати півтори тисячі кілометрів до Донбасу та повернутись, потрібна значна сума на пальне. Але дякуючи нашій адміністрацї, дане питання було вирішено. В цій партії ми везтимемо, окрім книг, харчі та теплий одяг для військових", – зазначив Юрій Лоп’янецький, координатор самооборони Івано-Франківська.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150