На Яремчанщині до Дня Героїв відбувся «Автопробіг у вишиванках»

 • 180x150
 • Опубліковано:

   27 травня на Яремчанщині, з нагоди Дня Героїв, відбувся «Автопробіг у вишиванках». Ініціатором проведення стала Яремчанська міська організація ВО «Свобода».

  В автопробігу взяли участь понад 25 націоналістів на семи автомобілях. Маршрут проліг попри основні пам’ятні місця Яремчанщини, під час об’їзду яких учасники акції вшановували українських героїв.

  Учасники акції поклали квіти до пам’ятника жертвам сталінських репресій у Яремчі, біля пам’ятних знаків у с. Микуличин, Татарів. Також поклали квіти до пам’ятників борцям за волю України в с. Яблуниці та біля пам’ятного знаку українським Січовим стрільцям у смт. Ворохта.

  Виступаючи перед учасниками автопробігу, голова Яремчанської міської організації ВО «Свобода» Андрій Баюрак наголосив: «День Героїв – це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом непоборності Української Нації. Їх подвиг повинен надихати нас на боротьбу із теперішньою псевдоелітою. Не можемо допустити, щоб сьогоднішня влада нівечила національну пам’ять про боротьбу мільйонів українців за незалежність рідної землі. Ми повинні не лише вшановувати їх пам’ять, але й не дозволити зганьбити їх імена. Нам жити треба не рабами, а свідомими українцями, які є гідними нащадками своїх героїв. Цей день – свято нашої перемоги, свято гордості за наше історичне минуле». 

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150