На Прикарпатті дороги латають повітряно-струменевим методом

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проводиться ямковий ремонт на автомобільній дорозі державного значення Н-09 Мукачеве – Львів.

  Філія "Івано-Франківське ДЕУ" ДП "Івано-Франківський облавтодор" проводить ямковий ремонт повітряно-струменевим методом асфальтобетонного покриття автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачеве – Львів на ділянці між населеними пунктами с. Ямниця та с. Тязів (км 324-326).

  Вищевказаний ямковий ремонт здійснюється за допомого дорожнього механізму SCHAFER D-70736 FELLBACH, який працює за наступним принципом: за допомогою стисненого повітря видувається пилюка та чужорідні тіла із тріщин та ям на дорожньому покритті і відразу ж заповнюються будівельним матеріалом (суміш щебеню та бітумної емульсії).

  "Проведення ямкового ремонту струменевим методом із застосуванням бітумних дорожніх емульсій має значні переваги в порівнянні з традиційними методами ямкового ремонту: спрощення технологічного процесу щодо приготування та змішування емульсій із щебенем (в машині – на місці укладання); спрощення технологічного процесу щодо очистки вибоїн, тріщин та їх заповнення під стисненим повітрям; ущільнення суміші без ущільнюючих засобів (котків); можливість поновлення руху транспортних засобів одразу після виконання ремонту з обмеженням швидкості до 40 км/год. Вся робота виконується машиністом з місця водія та дорожнім робітником. У зв’язку з тим, що використовується саме бітумна емульсія, відсутній контакт з парами бітуму. Повітряно – струменевий метод є ефективним способом механізації ямкового ремонту", – розповіли в САД.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150