На Прикарпатті працівників батальйону спецпризначення «Івано-Франківськ» щотижня навчають стрільбам

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За словами начальника навчального центру УМВС України в Івано-Франківській області Володимира Марковецького, практичні заняття проводяться на базі навчального центру «Лисець» Львівського державного університету внутрішніх справ. Минулої суботи 140 працівників батальйону «Івано-Франківськ», а також 17 його новобранців пройшли чергові навчання по стрільбі з автомату Калашникова.

  Завданням занять є не тільки тренування, зазначають правоохоронці. Для початку важливо також оцінити рівень підготовки «свіжоспечених» працівників міліції. «Є ряд працівників, котрі добре володіють зброєю. Це дається взнаки служба в збройних силах, або підготовка в органах ОВС громадян, котрі раніше проходили там службу, – розповідає Володимир Марковецький. – Усім іншим звісно складніше, однак більш досвідчені побратими допомагають своїм колегам».

  Нагадаємо, що батальйон спеціального призначення «Івано-Франківськ» був створений у квітні поточного року в структурі міліції громадської безпеки УМВС. Громадяни, які виявили бажання стати правоохоронцями, аби захищати життя, права та свободи співвітчизників, отримали змогу вступити на службу за спрощеною процедурою.

  Набір до батальйону продовжується, тож кожен охочий може звернутися до УМВС України в Івано-Франківській області із пропозицією своєї кандидатури.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150