На Прикарпатті привітали ветеранів органів внутрішніх справ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  10 листопада відбулися урочистості з нагоди «Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів».

  Подія розпочалася з урочистого підняття ветераном ОВС Прапору України під супровід Гімну України у виконанні відомчого оркестру.

  Тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС в Івано-Франківській області Василь Фелик виступив із урочистою промовою, в якій подякував ветеранам від імені колегії та особового складу обласної міліції. «Боляче від того, що багато з наших наставників уже немає з нами, – каже полковник міліції,- а всім хто сьогодні прийшов – низький уклін та подяка за величезний внесок в роботу міліції та долю українських громадян».

  Також із привітальним словом до колег звернувся Герой України Анатолій Йосипович Француз, який подякував керівництву обласного УМВС за те, що не забувають про ветеранів ОВС, організовують для них такі спортивні заходи, та побажав усім присутнім щастя, здоров’я, Божої ласки та благословення.

  Урочистості продовжив начальник кадрового управління полковник міліції Роман Савчук, який оголосив поіменно всіх нагороджених ветеранів. Пенсіонерам ОВС вручили пам’ятні нагороди та відзнаки.

  Завершилося дійство шикуванням всіх учасників. Ветерани розділилися на команди, аби прийняти участь у спортивних змаганнях присвячених цій визначній події.

  (Visited 73 times, 1 visits today)
 • 180x150